Rejsy dla każdego

Specjalnością naszej firmy jest szeroko pojęte żeglarstwo, które jest nie tylko naszym zawodem, ale również prawdziwą pasją. Dzięki temu jesteśmy w stanie cieszyć się tym co robimy, a co za tym idzie – świadczyć państwu usługi najwyższej jakości, które z całą pewnością spełnią wszelkie wasze oczekiwania. Zapraszamy na organizowane przez nas rejsy, które odbywają się na nowoczesnych, doskonale wyposażonych jachtach i które pozwalają na jedyny w swoim rodzaju wypoczynek w najpiękniejszych miejscach na świecie, do których państwa zapraszamy. Jednak naszym celem jest nie tylko zapewnianie klientom udanych wakacji, ale również nauki – organizujemy bowiem rejsy szkoleniowe, których zwieńczeniem jest egzamin, umożliwiający zdobycie jednego z certyfikatów ISSA http://talar-jachting.pl/przepisy-szkoleniowe-issa/. Dzięki takiemu certyfikatowi możliwe jest kierowanie jachtem na różnego rodzaju akwenach.

Rejsy szkoleniowe ISSA – specjalność naszej firmy

Oferta firmy skierowana jest zarówno dla osób początkujących, dla których będzie to pierwsza styczność z jachtem, jak również dla tych doświadczonych, którzy chcą zrobić krok do przodu i zdobyć kolejny certyfikat wyższego stopnia, uprawniający do kierowania jachtem na więcej sposobów i w większej ilości miejsc. Dzięki nowoczesnym jachtom zapewniamy komfort i bezpieczeństwo, a doświadczeni skipperzy chętnie podzielą się z państwem posiadaną wiedzą i sprawią, że nauka będzie z jednej strony efektywna, a z drugiej niezwykle przyjemna. Zapewniamy o naszym doświadczeniu oraz wysokich kwalifikacjach, które dają nam możliwość skutecznego przygotowywania państwa do nawet najtrudniejszych egzaminów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wypoczynek na pełnym morzu

Umożliwiamy państwu nie tylko zdobycie certyfikatu ISSA, ale również niezwykły wypoczynek w Grecji, Chorwacji, na Wyspach Kanaryjskich czy Karaibach. Organizujemy rejsy wypoczynkowe na najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych jachtach, dzięki czemu będziecie mogli zorganizować dla siebie wakacje swoich marzeń!